Koszulka 4F krótki rękaw
Szybki podgląd
Netto: 48,78 zł
Brutto: 60,00 zł
Czapka z daszkiem I Love REMIZA24
Szybki podgląd
Netto: 26,02 zł
Brutto: 32,00 zł
Czapka z daszkiem I Love STRAŻ
Szybki podgląd
Netto: 26,02 zł
Brutto: 32,00 zł
Rękawice strażackie Seiz FireFighter Anatomic PBI L
Szybki podgląd
Netto: 398,37 zł
Brutto: 490,00 zł
Rękawice strażackie Seiz FireFighter Anatomic PBI S
Szybki podgląd
Netto: 365,85 zł
Brutto: 450,00 zł
Rękawice techniczne FHR 012 MAX
Szybki podgląd
Netto: 99,19 zł
Brutto: 122,00 zł
Latarka Flagger LED ze światłem białym, czerwonym i zielonym
Szybki podgląd
Netto: 113,01 zł
Brutto: 139,00 zł
Defibrylator szkoleniowy AED ATM-112
Szybki podgląd
Netto: 609,76 zł
Brutto: 750,00 zł
Skarpety Forrest McBurney
Szybki podgląd
Netto: 18,13 zł
Brutto: 22,30 zł
Hełm Strażacki Calisia Vulcan NEO
Szybki podgląd
Netto: 879,68 zł
Brutto: 1 082,00 zł
Handbook Pomocnik Strażaka EDYCJA 2022
Szybki podgląd
Netto: 15,85 zł
Brutto: 19,50 zł
Zestaw opatrunków do torby PSP R1 - UPGRADE 2
Szybki podgląd
Netto: 923,01 zł
Brutto: 996,85 zł
Torba PSP R1
Szybki podgląd
Netto: 3 800,00 zł
Brutto: 4 104,00 zł
Torba WOPR
Szybki podgląd
Netto: 2 583,33 zł
Brutto: 2 790,00 zł
Rękawice techniczne Cestus Deep Grip
Szybki podgląd
Netto: 142,28 zł
Brutto: 175,00 zł
Zestaw TRIAGE podstawowy
Szybki podgląd
Netto: 357,72 zł
Brutto: 440,00 zł
Rękawice techniczne Cestus Deep III Pro
Szybki podgląd
Netto: 178,05 zł
Brutto: 219,00 zł
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Latarki

Latarki

Latarka strażacka to jeden z elementów wchodzących w skład ekwipunku osobistego strażaka. Zadaniem urządzenia jest poprawa warunków pracy w przestrzeniach, w których występuje słabe oświetlenie. W zależności od potrzeb, strażacy PSP lub OSP wykorzystują głównie latarki na hełmowe, lub latarki kątowe. W ofercie sklepu pożarniczego Remiza24 znajdziesz latarki strażackie, w pełni przystosowane do działań ratowniczo-gaśniczych. 

Latarki na hełmowe — perfekcyjne oświetlenie miejsca prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej.

Latarki na hełmowe, przyczepiane do hełmów, zapewniają oświetlenie przestrzeni znajdującej się przed strażakiem. Modele dostępne w naszej ofercie charakteryzują się zasilaniem bateryjnym, a także kompaktową budową. Gwarantują skuteczne oświetlenie o zasięgu nawet 150 metrów. Urządzenia posiadają zabezpieczenia chroniące m.in.: przed przypadkowym odkręceniem głowicy, a także wykazują odporność na działanie wody, wilgoci oraz wstrząsów. Sprzęt posiada certyfikat EX, dopuszczający do użytku w strefie 0. Spośród wielu firm produkujących latarki strażackie, w naszej ofercie znajdziecie znane strażakom marki. Oferujemy bowiem między innymi:

  • ● latarki Mactronic,
  • ● latarki firmy PELI, 
  • ● latarki marki Adalit.

Dzięki temu wybierając je, mogą mieć Państwo pewność, że nie zawiodą one podczas wielogodzinnych interwencji. Ponadto ich żywotność baterii w przypadku niektórych modeli gwarantuje skuteczne oświetlenie nawet przez około 70 godzin.

Skuteczne, wielofunkcyjne latarki kątowe.

Kolejna latarka strażacka, w jaką polecamy zaopatrzyć się to latarka kątowa. Urządzenia charakteryzują się przede wszystkim dużą uniwersalnością zastosowania. Z powodzeniem mogą zostać ustawione w dowolnym miejscu lub być przyczepione do odzieży za pomocą klipsów. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie profesjonalne, strażackie latarki kątowe. Wszystkie posiadają wymagane atesty EX ATEX, dzięki temu mogą być stosowane w strefach zagrożonych wybuchem, a do tego:

  • ● są odporne na działanie wody, 
  • ● zapewniają długi czas pracy baterii, 
  • ● wyróżnia je duża moc świecenia, na poziomie nawet ponad 300 lumenów, gwarantując oświetlenie na odległość do nawet niemal 300 metrów. 

Większość z nich wyposażona jest także w praktyczny uchwyt zapewniający możliwość wsuwania ich w elementy odzieży. 

Szperacze — oświetlenie większych powierzchni.

W wielu przypadkach latarka strażacka na hełmowa lub kątowa nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego oświetlenia. Dlatego też oferujemy różnorodne modele szperaczy. Szperacz to coś więcej niż tylko latarka, to reflektor, który może być ustawiany w dowolnym miejscu lub montowany na pojazdach bojowych. Zapewnia dużą moc świecenia oraz szeroki kąt snopu światła, przystosowany do przeszukiwania terenu. W szczególności polecamy szperacz Mactronic, który zapewnia nie tylko długi czas pracy, ale także cechuje się wieloma innymi funkcjami przydatnymi w codziennej pracy policjantów, strażaków PSP, bądź jednostek wchodzących w skład KSRG. 

Latarki czołowe. 

Latarki dostępne w naszym sklepie to oferta produktów obejmująca modele czołowe. Latarki czołowe, jakie mogą Państwo znaleźć w tej kategorii naszego sklepu to natomiast modele wyposażone w źródło światła osadzone na taśmach z regulacją ich długości. Dzięki temu z łatwością dopasowują się do kształtu każdej głowy. Latarki czołowe posiadają zasilanie bateryjnie, a żywotność baterii w ich przypadku wynosi co najmniej kilka, a niekiedy nawet kilkadziesiąt godzin. 

Akcesoria do latarek strażackich.

W Remiza24 oferujemy także wszelkiego rodzaju akcesoria do latarek, takie jak:

  • ● uchwyt do hełmu Gallet, Rosenbauer Heros Tytan, Calisia, Dragon,
  • ● nakładki do kierowania ruchem, zmieniające kolor emitowanego światła na czerwony lub pomarańczowy.

Zaoferowane akcesoria zwiększają funkcjonalność podczas prowadzonych działań przez różnorodne służby. 

Dlaczego warto wybrać latarki strażackie z oferty Remiza24?

Za zakupem latarek strażackich w naszym sklepie internetowym Remiza24 przemawia nie tylko szeroki ich wybór obejmujący między innymi latarki na hełmowe, latarki kątowe oraz szperacze, ale także wiele innych korzyści. Przede wszystkim większość z nich to modele przystosowane do użycia w nawet najbardziej trudnych warunkach, które są odporne na wstrząsy, działanie wysokich temperatur oraz wykazują właściwości wodoszczelne. Dodatkowo posiadają one także certyfikat EX ATEX oraz spełniają wiele innych norm. Ponadto kupując u nas latarki strażackie, mogą Państwo również liczyć na obsługę gwarancyjną. Dzięki temu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wad produktu proces jego  reklamacji i naprawy przebiega o wiele sprawniej. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu z naszymi specjalistami.

Latarki